Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  Біатлон

Українка обігнала всіх

Тріумфальною для 26-річної киянки Юлії Джими стала спринтерська гонка на 7,5 км на чемпіонаті Європи в польському місті Душники-Здруй.

Українка показала на трасі високу швидкість і не припустилася жодного промаху в стрільбі. В результаті фінішувала першою і вчетверте стала чемпіонкою Європи.

  теніс

Виграла Кубок Австралії

14-річна українська тенісистка Марта Костюк виграла одиночний титул юніорського турніру Australian Open-2017.

У фіналі Марта в напруженій боротьбі взяла гору над чемпіонкою юніорського Ролан Гаррос-2016 швейцаркою Ребекою Масаровою.

Костюк стала наймолодшою серед українок, які перемагали на Кубку Австралії.

  універсіада

Призові вже відомі

Стали відомі призові українців за медалі на Всесвітній зимовій Універсіаді, що відбувається в Казахстані.

За золоту відзнаку обіцяють 20 тисяч гривень, за срібну – 15  тисяч, за бронзову –  10 тисяч.

Нагадаємо, що наші співвітчизники вже вибороли одне друге та три треті місця на Універсіаді.

  Пауерліфтинг

Нагороди

з чемпіонату України

Наші краяни виборили 4 медалі на чемпіонаті України у Коломиї. «Золото» здобули Яна Кукуляк (43 кг, дівчата), Едгар Долгий (59 кг, юніори), Зінаїда Дем’ян (47 кг, юніорки). А Ростислав Кініщук (53 кг, юнаки) встановив два рекорди України.

Зінаїда Дем’ян і Ростислав Кініщук готуються до чемпіонату Європи (травень, Іспанія).

  дзюдо

Перемогу здобули новосельчани

Чемпіонат області був відбірковим до чемпіонату України. В першому старті 2017 року в 9 хлопчачих і 9 дівочих вагових категоріях змагалися понад  100 дзюдоїстів.

Як повідомив голова обласної ради ФСТ «Україна» Юліан Германюк, у командному заліку призерами стали представники Новоселицького району, ФСТ «Україна» (Чернівці) і Сокирянського району.

Серед хлопців особисто перемогли, зокрема, Сергій Пітик (90 кг, ФСТ «Україна»), Максим Дейбук (60 кг, Сокиряни) та Іван Попович (понад 90 кг, Новоселиця).

З-поміж дівчат у числі інших відзначилися Іванна Стан (48 кг, Сокиряни), Олександра Войнаровська (70 кг, ФСТ «Україна»), Богдана  Берегова (57 кг, Вижниця).

  вільна боротьба

На Всеукраїнському турнірі

Буковинські борці відзначилися в Харкові на відкритому Всеукраїнському турнірі.

Перші місця посіли Михайло Храб, Олександр Вишняк і Соломія Винник. Її сестра-близнючка Марія здобула бронзову нагороду.

Загалом боролися понад 400 спортсменів із України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Туреччини та Німеччини.

  баскетбол

Завершили перший етап

Чернівецька дівоча команда «ДЮСШ №1 – Спартак» завершила перший етап у всеукраїнській юнацькій лізі. В Івано-Франківську підопічні Інни та Андрія Прохніцьких у 3 турі подолали спортсменок тамтешної обласної ДЮСШ – 65:42.

Першу чверть наші краянки програли – 17:19. Потім виграли другу, а в третій відірвалися в рахунку і відтак вже упевнено довели матч до перемоги.

Протягом гри буковинкам вдалося виконати аж 9 влучних трьохочкових кидків.

Також чернівчанки мали зіграти в цьому турі з «Кобрами» (Мамаївці Кіцманського району).  Проте  ті не приїхали до Івано-Франківська. Тому «ДЮСШ №1-Спартак» одержала технічну перемогу – 20:0.

Після першого етапу в чернівчанок – 11 очок, 6 місце.

На другому етапі обидві буковинські команди гратимуть за 6-9 місця разом зі згаданою івано-франківською обласною  ДЮСШ та ДЮСШОР (Вінниця).

Перший тур відбудеться у Вінниці. Усі колективи зіграють між собою.

  шахи

Забракло лише півочка

12-річний чернівчанин Олексій Білич виборов  4 місце на міжнародних змаганнях у Бельцах (Молдова). Там грали 28 шахістів. У Олексія – 6 перемог і 2 поразки.  Йому забракло лише півочка для перемоги. Першим став представник господарів змагань Дмитро Кожокар – 6, 5 очка із 8, а другим і третім – відповідно вінничани Артур Роєнко (6,5) та Олег Яворський (6 очок).