Сегодня: 18. 06. 2019 року

Туристичні квести

2017-го запрацює третій автотрансформатор на підстанції «Чернівецька»

Опубліковано в Офіційно Автор  грудня 09 2016 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук під час апаратної наради, - повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

За його словами, в зв’язку зі значним ростом електроспоживання, моральним і фізичним зносом обладнання, для зменшення навантаження двох наявних автотрансформаторів, необхідно встановити третій. Це питання керівник обласної виконавчої влади краю вже обговорював із міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом.
Олександр Фищук доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації працювати над цим питанням, використати всі можливості для того, щоб у 2017 році воно було вирішено.
– Реконструкція підстанції 330 кВ «Чернівецька» зі встановленням третього автотрансформатора потужністю 200 МВт та проектуванням повітряної лінії 330Кв «Тернопіль-Чернівці» дадуть змогу диверсифікувати постачання електричної енергії в область, зменшити навантаження на існуючих лініях, – заявив голова облдержадміністрації. – Наявність якісної електроенергії в оселях буковинців також сприятиме зменшенню відсотка використання населенням газу, а це важливо в час, коли Україна взяла курс на зменшення використання російського газу. Ми повинні думати стратегічно.

Прочитано 82425 разів

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
чернівцібудінвест
чернівцібудінвест

Курс валют у Чернівцях

Гороскопи

Ми в Вконтактах

Зв’язатися з нами

 +38 0372 553212

  bykovina@gmail.com

 58013 Україна м. Чернівці вул. Українська 22

Украина онлайн Яндекс.Метрика

> Рейтинг@Mail.ru