Сегодня: 19. 07. 2019 року

Туристичні квести

Планування будівництва Планування будівництва

20 мільйонів гривень на будівництво житла учасникам АТО

Опубліковано в Офіційно Автор  вересня 09 2016 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
20 мільйонів гривень спрямувати з міського бюджету на будівництво житла для учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов і відповідно до закону мають на це позачергове право, вирішила 6 вересня сесія міської ради.

Крім того, 4,8 мільйона гривень спрямували на будівництво пам’ятників героям АТО, похованим у Чернівцях. Проект пам’ятника узгоджено з родинами загиблих.
Підтримано також звернення голови ГО «Герой-Родина-Україна» Оксани Зубжицької щодо надання на лікування одноразової щорічної допомоги кожному учаснику родини загиблого в АТО у розмірі 5 прожиткових мінімумів залежно від віку. На ці видатки спрямовано 570 тисяч гривень. Порядок виплати цієї допомоги буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.
Також буде відправлено звернення до уряду з клопотанням про внесення змін у нормативні документи, якими визначаються умови взяття на облік учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов.
Загальний обсяг Комплексної програми підтримки учасників АТО (учасників бойових дій), членів їх родин та сімей загиблих в АТО бійців, волонтерів, який затвердила сесія міської ради на 2016-2018 роки, становить майже 115 мільйонів гривень.

Прочитано 77370 разів

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
чернівцібудінвест
чернівцібудінвест

Курс валют у Чернівцях

Гороскопи

Ми в Вконтактах

Зв’язатися з нами

 +38 0372 553212

  bykovina@gmail.com

 58013 Україна м. Чернівці вул. Українська 22

Украина онлайн Яндекс.Метрика

> Рейтинг@Mail.ru